لطفا برای لیست قیمت به روز اتحادیه عکاسان تهران تماس حاصل فرمایید.

استودیو الیزه خارج از مقررات قانونگذاری نرخگذاری نمی کند.

استودیو الیزه با بهره از اساتید با تجربه و مدرسین دانشگاه در رشته عکاسی سال هاست که میزبان مراجعین گرامی از سراسر شهر تهران در زمینه عکاسی پرسنلی و عکاسی سفارت و همچنین عکاسی آتلیه ای می باشد و همچنین سیاست استودیو الیزه بر این است که اهمیت عکس های پرسنلی کمتر از عکس های آتلیه ای نیست و از همین قرار کلیه عکس های گرفته شده در این استودیو به زیباترین شکل مطلوب تقدیم نگاه مراجعین خواهد شد.

این استودیو در چندین شاخه عکاسی فعالیت داشته و در انواع گوناگون عکاسی از قبیل عکاسی پرسنلی و سفارت. عکاسی کودک. عکاسی خانوادگی. عکاسی ودینگ و عروسی. عکاسی تبلیغاتی و ورزشی و فیتنس فعالیت دارد.

نرخنامه عکس پرسنلی در تران و حومه شهرویور ۱۴۰۰
لیست قیمت آتلیه عکاسی تا خرداد ۱۴۰۱

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو استودیو با تلفن ۰۹۳۹۵۹۵۹۰۵۵ تماس حاصل فرمایید.

2 نظر

 • Ali
  ارسال شده ۲۵ آذر, ۱۴۰۱ 4:46 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر
  من در مورد نرخ عکس های خانوادگی سوال داشتم.
  اردیبهشت ماه سال جاری در حدود یک ساعت تعداد عکس خانوادگی در یک آتلیه در منطقه ۲ تهران گرفتیم که وقتی برای دریافت تصاویر مراجعه کردیم بسیار شگفت زده شدیم.
  میخواستم ببینم امکان پیگیری وجود دارد؟

  • sohrab naeimi
   ارسال شده ۲۶ آذر, ۱۴۰۱ 7:05 ق.ظ

   با سلام و درود
   در ارتباط با نرخ عکسهایی که در استودیو به ثبت می رسند پرسش داشته اید. در واقع این موضوع یک فرآیند توافقی است. به سخن دیگر هزینه عکسبرداری در استودیوهای متعدد بسیار گوناگون است. بهتر است که به قرار داد یا لیست هزینه هایی که استودیو در اختیار شما گذاشته است مراجعه فرمایید. در صورتیکه هزینه پرداختی شما با لیست اولیه مطابقت نداشته باشد، قطعا در حوزه های دادرسی و یا کمیته حل اختلاف اتحادیه عکاسان قابل پیگیری خواهد بود.

پیام بگذارید

Minimum 4 characters