لطفا برای لیست قیمت به روز اتحادیه عکاسان تهران تماس حاصل فرمایید.

استودیو الیزه خارج از مقررات قانونگذاری نرخگذاری نمی کند.

استودیو الیزه با بهره از اساتید با تجربه و مدرسین دانشگاه در رشته عکاسی سال هاست که میزبان مراجعین گرامی از سراسر شهر تهران در زمینه عکاسی پرسنلی و عکاسی سفارت و همچنین عکاسی آتلیه ای می باشد و همچنین سیاست استودیو الیزه بر این است که اهمیت عکس های پرسنلی کمتر از عکس های آتلیه ای نیست و از همین قرار کلیه عکس های گرفته شده در این استودیو به زیباترین شکل مطلوب تقدیم نگاه مراجعین خواهد شد.

این استودیو در چندین شاخه عکاسی فعالیت داشته و در انواع گوناگون عکاسی از قبیل عکاسی پرسنلی و سفارت. عکاسی کودک. عکاسی خانوادگی. عکاسی ودینگ و عروسی. عکاسی تبلیغاتی و ورزشی و فیتنس فعالیت دارد.

نرخنامه عکس پرسنلی در تران و حومه شهرویور ۱۴۰۰
لیست قیمت آتلیه عکاسی تا خرداد ۱۴۰۱

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو استودیو با تلفن ۰۹۳۹۵۹۵۹۰۵۵ تماس حاصل فرمایید.

4 نظر

 • Ali
  ارسال شده ۲۵ آذر, ۱۴۰۱ 4:46 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر
  من در مورد نرخ عکس های خانوادگی سوال داشتم.
  اردیبهشت ماه سال جاری در حدود یک ساعت تعداد عکس خانوادگی در یک آتلیه در منطقه ۲ تهران گرفتیم که وقتی برای دریافت تصاویر مراجعه کردیم بسیار شگفت زده شدیم.
  میخواستم ببینم امکان پیگیری وجود دارد؟

  • sohrab naeimi
   ارسال شده ۲۶ آذر, ۱۴۰۱ 7:05 ق.ظ

   با سلام و درود
   در ارتباط با نرخ عکسهایی که در استودیو به ثبت می رسند پرسش داشته اید. در واقع این موضوع یک فرآیند توافقی است. به سخن دیگر هزینه عکسبرداری در استودیوهای متعدد بسیار گوناگون است. بهتر است که به قرار داد یا لیست هزینه هایی که استودیو در اختیار شما گذاشته است مراجعه فرمایید. در صورتیکه هزینه پرداختی شما با لیست اولیه مطابقت نداشته باشد، قطعا در حوزه های دادرسی و یا کمیته حل اختلاف اتحادیه عکاسان قابل پیگیری خواهد بود.

 • نفس
  ارسال شده ۱۳ اسفند, ۱۴۰۲ 3:47 ق.ظ

  باسلام چرا برای عکسهای آتلیه ای نرخ نامه مشخصی وجود ندارد هر آتلیه هرمبلغی که دوست دارد تعیین می‌کند والبته مبالغ بسیار بالا و بدون پایه و اساس هستن

  • Studio Art Elysee
   ارسال شده ۱۸ فروردین, ۱۴۰۳ 12:58 ب.ظ

   با سلام و درود
   مطلبی که اشاره داشته اید درست است.
   اما دلیل آن با موضوع اینکه به چه عکاس یا استودیویی مراجعه مینمایید مرتبط است. و این موضوع در تمام دنیا به همین گونه است.
   برخی از عکاسان در دنیا دارای تحصیلات عالیه هستند و یا قیمت عکسهای هنری آنها حتی به دهها میلیون تومان می رسد. و برخی دیگر با قیمتهای پایین تر مشغول به وظیفه هستند. البته برای عکسهایی که هنری نیستند (مثلا پرتره های دارای نورپردازی) معمولا یک نرخ متعادل با اندکی تلورانس در نظر گرفته می شود که این نرخ نیز بر اساس تجهیزات و گاها حتی بر اساس منطقه جغرافیایی استودیو در نظر گرفته می شود.
   با سپاس از سوال خوب شما
   لیلا همتی زاده
   کارشناس ارشد عکاسی

پیام بگذارید

Minimum 4 characters