افتتاحیه و جشن امضای کتاب سهراب نعیمی با عنوان (عکس را نوری زاد) توسط بانو فاطمه ملکی همسر دکتر محمد نوریزاد

هشتم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ خورشیدی روز بسیار مهمی برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است. زیرا که در این روز شگفت انگیز یکی از بزرگترین رویدادهای کتابخوانی شکل گرفته است. این روز را می توان برای اولین بار برای عکاسان آزادیخواه ثبت نمود. زیرا نخستین بار است که عکاسان در یک حرکت انتقادی نسبت به مدیریت سیستم حاکم و درست در جریانات اعتراغی مردم ایران به شکل هوشمند وارد عمل شده اند. البته در گذشته نیز عکاسان قالباً با ثبت تصاویری بسیار ارزشمند تلاش داشته اند که با رویکردهای هنری، به جریانات سیاسی جامعه واکنش نشان دهند. هشتم اردیبهشت ماه روز رونمایی از کتابی است که اساساً یک کتاب آموزشی در زمینه عکاسی است. اما این کتاب از قبل از طرف نویسنده به دکتر محمد نوریزاد و همچنین تمام آزادپژوهان حاضر در ایران تقدیم شده است.

رونمایی از کتاب عکس را نوری زاد در غیبت دکتر محمد نوریزاد توسط اندیشمند گرامی بانو ملکی همسر گرامی دکتر نوریزاد صورت پذیرفت و همچنین علی نوریزاد فرزند محمد نوریزاد نیز در این افتتاحیه و جشن امضای کتاب حضور داشتند.

در زمان رونمایی و جشن امضای کتاب عکس را نوری زاد، دکتر محمد نوریزاد از زندان از طریق یک تماس تلفنی این رویداد را به همه علاقه مندان و ایران دوستان تبریک گفتند و حضار نیز یک دقیقه برای او کف زدند و به گونه ای دکتر محمد نوری زاد را تشویق نمودند.

پیام بگذارید

Minimum 4 characters