مژده شکاری متولد دهم دی ماه سال ۱۳۶۳ خورشیدی است. او از سال ۱۳۸۰ شمسی فعالیتهای هنری خود را در قالب تئاتر و تلویزیون و به صورت رسمی با دانشگاه سوره و کلاسهای بازیگری استاد امین تارخ آغاز نمود.

از جمله عناوین هنری او می توان به نقش آفرینی در فیلمهای سینمایی

«انتخاب»به کارگردانی«تورج منصوری»

«زن سمی»به کارگردانی«فرخ انصاری»

،سینمایی(تله فیلم)«ظهر تلخ»

«داشتن و نداشتن»

،«سرقت»به کارگردانی«افشین صادقی»

،تله فیلم«باغ آیینه»به کارگردانی«بیژن شیر مرز»

،تله فیلم«پشت ابرها شهریست«زنده یاد سیامک صرافت»،و … اشاره داشت.
و از جمله جوایز دریافتی مژده شکاری نیز می توان به جایزه نقش اول فیلم کوتاه تهران برای فیلم«ضجه»به کارگردانی«مهدی عقلمند» اشاره نمود.
سریالهایی مثل«آخرین گناه»به کارگردانی«حسین سهیلی زاده»،سریال«آسمان من»به کارگردانی«محمد رضا آهنج»و… نیز از جمله مراتب هنری او بر شمارده می شود.

مژده شکاری در شهریور ۱۴۰۰ خورشیدی با نقش آفرینی در یک اثر عکاسی با عنوان {رازهایی در میان جامه ها است} توانست علاقه مندان بسیاری را در گالری خط سفید با خود همراه سازد. اثر {رازهایی در میان جامه ها است} با عکسبرداری سهراب نعیمی و در نمایشگاه هنری (از سینه ام بپرس) بیانگر دغدغه های خالق اثر در ارتباط با کراهت جنگ است. از این روی مژده شکاری را می توان اولین هنرپیشه بانوی ایرانی دانست که در ژانر ضد جنگ و در قالب خلق یک اثر هنری و در قالب عکاسی، نقش آفرینی کرده است.

antiwarphotoart photographer galleryart musemart fineart sohrabnaeimiartist سهراب نعیمی عکاس آرتیست نمایشگاه جنگ
مژده شکاری هنرپیشه ایرانی در اثر {رازهایی در میان جامه ها است}

در فیلم زیر ۲۰ اثر از آثار استاد سهراب نعیمی دیده می شود که نقش آفرینی مژده شکاری، هنرپیشه و آرتیست ایرانی در آن دیده می شود.

پیام بگذارید

Minimum 4 characters