خودکار کنکو

امروزه با روی کار آمدن صفحات فروش مجازی آنلاین در دنیا و همچنین ایران بسیاری از تولیدکنندگان محصولات بازار فروش را در سایت ها و صفحات مجازی دنبال و به رقابت مشغول هستند.

قطعا برای معرفی یک محصول احتیاج به محتوای خوب و همچنین فیلم و عکس مناسب و خوب است و اینجاست که حضور یک عکاس کاربلد و تحصیلکرده برای فروش بهتر شرکت های تولیدی و وارداتی محصولات بسیار مفید و مهم میباشد. عکس خوب تبلیغاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

۱.از بالاترین فوکوس ممکن برخوردار باشد تا کلیه جزییات محصول به درستی به رویت مشتری برسد.

۲.از رنگ خوبی برخوردار باشد.

عنوان رنگ در عکس خوب تبلیغاتی اینقدر مهم است که رضایت مشتری به آن بستگی دارد. کافیست به طور مثال یک لباس زرشکی از طرف تولیدکننده به عکاسان واگذار شده باشد لذا عکاس به درستی از نمونه های رنگی استفاده نکرده و عکس لباس زرشکی. قرمز گرفته شده باشد. و این پایان اعتماد مشتری به تولیدکننده است.پس حتما از عکاسان کاربلد با تجربه و تحصیلکرده استفاده نمایید تا عکس محصول را با همان رنگ اصلی به شما تحویل دهند.

۳.ایجاد رغبت در خریدار

یکی از ویژگی های یک عکس خوب تبلیغاتی رغبت در خریدار است. گاها مشاهده شده که خریدار ابتدا به ساکن تمرکزی برای خرید کالای خاصی را نداشته لذا با مشاهده ی عکس خوب آن را سفارش داده است.

خوشبختانه ایران امروز در تولیدات محصولات لوازم التحریر به مانند شرکت های بیک و بسیاری محصولات خوش نام دیگر کم از تولیدات خارجی ندارد.عکس ارایه شده مربوط به تبلیغات خودکار کنکو میباشد که توسط مدیریت استودیو الیزه مهندس سهراب نعیمی ثبت گردیده است.

CANCO-PEN   عکاسی تبلیغاتی-عکاسی صنعتی-سهراب نعیمی-تبلیغات خودکار-لوازم تحریر-عکاسی حیوانات خانگی-آتلیه صنعتی-استودیو الیزه
CANCO-PEN عکس تبلیغاتی محصولات کنکو توسط استاد سهراب نعیمی (استودیو تبلیغلتی الیزه)

الیزه فیلم با سالها تجربه و با بهره از بهترین اساتید عکاسی تبلیغاتی مفتخر است که در زمینه عکاسی تبلیغاتی میزبان مدیران و کارفرمایان محصولات غذایی و خوراکی در سراسر ایران و خارج از ایران عزیزمان باشد.

برای ارتباط مستقیم با استودیو الیزه میتوانید با شماره تلفن ۰۹۳۹۵۹۵۹۰۵۵ تماس حاصل فرمایید.

پیام بگذارید